СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1092

16-річним підлітком Олександр Кірпа (на верхньому фото ліворуч) прочитав оголошення про набір в секцію тхеквондо при гімназії № 39. “Прийшовши в спортзал, мені сподобалося те, що я побачив хлопців, які робили швидкісні вправи ногами, що для мене здавалися нездійсненними. Перший мій тренер Владлен Лобанов переконав, що немає нездійсненних завдань. Під час своїх перших офіційних виступів в Запоріжжі я виграв стартовий бій у майбутнього президента Дніпропетровської обласної федерації тхеквондо Павла Пшеничникова. Правда наступну сутичку програв. Але для мене ці змагання стали як би перемогою над собою”, – згадує Олександр.

На базі ДЮСШ №4 пройшла першість міста з тхеквондо ВТФ. Свою майстерність продемонстрували 40 спортсменів, які виступали в восьми вагових категоріях (сім юнацьких і одна – дівчата). Переможцем у ваговій категорії до 46 кг став Богдан Хейлик, вихованець тренера Олександра Кірпи. 26.09.2004.

В останній день зими 2015 року в спортивному залі гімназії № 39 пройшов IX відкритий кубок ДЮСШ № 3 з тхеквондо. Змагання були присвячені пам’яті Верховного отамана Кодацького війська Запорізького, генерала козацтва Юрія Миколайовича Миргородського, який пішов з життя 40 днів тому. 110 бійців з Дніпродзержинська, Дніпропетровська, Полтави, Нікополя та Мелітополя показували рівень своєї майстерності на двох даянгах. В урочистому відкритті змагань взяли участь Тетяна Анатоліївна Миргородська, вдова Юрія Миколайовича, радник головного отамана Федір Георгійович Главчев, головний отаман Дніпродзержинської паланки Володимир Миколайович Заєць,  тренер з тхеквондо Юрій Юрійович Пальок.

Провідні тренери Дніпропетровщини з тхеквондо ВТФ. 07.02.2016.

В Харкові пройшли відразу два чемпіонати України серед спортсменів з порушенням слуху дефтхеквондо ВТФ (керугі і пумсе). На даянгах змагалися 25 спортсменів з шести областей. Дніпропетровщину представляли три дніпродзержинських тхеквондиста. Як повідомив Євген Свіжевський, тренер-викладач першої категорії з ДЮСШ № 3, його вихованці вибороли чотири медалі. Особливо відзначився Олег Крупко, який став срібним призером по керугі і бронзовим по пумсе. Також в керугі чемпіоном став Матвій Григор’єв, а “бронза” дісталася Олексію Дмитренко. 15.04.2016.