У КАМ`ЯНСЬКОМУ ЗАВЕРШИВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ШАШОК-100

У Чемпіонаті України з міжнародних шашок серед чоловіків та жінок, який завершився 13 жовтня, кам`янчани вибороли п`ять нагород.

В Кам`янському, з 6 по 13 жовтня проводився Чемпіонат України з міжнародних шашок (шашок-100) серед жінок та чоловіків. В класичній програмі змагалися 10 чоловіків і така ж кількість жінок, які представляли дев`ять регіонів країни. У жіночій програмі чемпіонський титул виграла кам’янчанка, гросмейстерка Олена Коротка.

В заключні два дні відбулися турніри з швидких шашок (рапід) та блискавичних (бліц). До двадцятки “класиків” приєдналися ще 50 гравців. У чоловіків і жінок рапід і бліц виграли гросмейстери з Харкова Юрій Анікеєв і Анастасія Глушко. Кам`янчанин Олег Підгорний-Піцик став бронзовим призером в блискавичних шахах. Його землячки-гросмейстерки теж стали призерками. Олена Коротка отримала “срібло” (рапід) і “бронзу” (бліц), а Ольга Губарєва бронзову медаль за гру в блискавичних шашках.

Під час урочистого закриття чемпіонату, шахістів привітали міський голова Андрій Білоусов, начальник управління молоді та спорту Анатолій Івашина та віце-президент національної федерації шашок Леонід Бройтман. Міський голова вручив медалі переможцям та призерам, пам’ятні подарунки всім учасникам, а також сертифікат на отримання спортивного інвентарю для міської федерації шашок. Начальник управління молоді та спорту також нагородив спортсменів подяками за їхній внесок у розвиток спорту і високі досягнення.