У КАМ`ЯНСЬКОМУ ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ КУБОК УКРАЇНИ З АРМЛІФТИНГУ WPC (фотоальбом)

П`ятеро атлетів з Кам`янського посіли перші місця в Кубку України з армліфтингу WPC.

У Кам`янському, 20 жовтня відбувся Перший Кубок України з армліфтингу під эгідою WPC. На помості зали атлетичної гімнастики Кам`янського лівобережного Будинку дитячої творчості змагалися вісім спортсменів. П`ятеро вихованців тренерки Кам`янського спортивного клубу “Сварог” Людмили Гайдученко посіли перші місця. Спортивну подію прокоментувала головна суддя Кубку України Л.Гайдученко. “В змаганнях прийняли участь вісім спортсменів. Не дуже багато. Але враховуючи те, що на Першому Чемпіонаті України було всього чотири учасники, то це вже прогрес. Багато хто говорив, що якщо провести змагання в Дніпрі, та ще зробити єдиний внесок, то ми всі будемо змагатися. Але маємо, що маємо”, – сказала Л.Гайдученко.

В своїх вагових і вікових категоріях кам`янчани стали переможцями. Відзначилися: у ваговій категорії до 75 кг – Максим Шапаренко (юнаки), В`ячеслав Струков (юніори), Дмитро Чайка (опен) та серед юніорів-опен – Олексій Дерновий (до 100 кг) і Ярослав Тригуб (понад 100 кг).

“В змаганнях прийняли участь п`ятеро моїх вихованців з клубу “Сварог”. Всі вони стали переможцями, – пояснює Людмила Григорівна Гайдученко. – Наймолодший, але далеко не найслабший учасник Максим Шапаренко виконав норматив першого спортивного розряду. Обійшов по результату навіть декого з дорослих чоловіків. Так як це лише другі змагання з армліфтингу в цій федерації, то результати Максима у вправах РТ (ролінг тандер) – 60,5 кг та ХАБ – 17,5 кг стали рекордами України в його віковій і ваговій категорії. Так тримати! В`ячеслав Струков спеціалізується в пауерліфтингу, тож враховуючи те, що він готувався в армліфтингу лише півтора місяці – дуже добре. Славко виконав вправи на третій розряд. Дмитро Чайка тепер вже першорозрядник! Хлопець прийшов до мене займатись лише в вересні цього року. І сам виявив бажання прийняти участь в змаганнях. Дуже вдалий старт! Олексій Дерновий ввірвався до еліти армліфтингу на перших же змаганнях весною, виконавши норматив майстра спорту міжнародного класу, що здивувало багатьох. Зарах він перейшов в більш важку вагову категорію, але й там додав в результаті та встановив рекорд України в РТ (78 кг). Далі більше! Ярослав Тригуб досвідчений армліфтер, чемпіон України та Європи, але йому не вдавалося ніяк виконати норматив майстра міжнародного класу. Тут він показав високий результат в суперважкій категорії, а йому всього лише 23 роки (ще дитина, як для армліфтера-важковаговика). На цей раз все склалося вдало, є нові рекорди України в РТ (95,5 кг) та в СБ (срібна куля) на еспандері СоС №3 (27,15 секунди). Мої вітання! Попереду у нас серйозні старти та яскраві рекордні перемоги”.