ТЕНІСИСТИ-КАМЯНЧАНИ В “КУБКУ ВОЛИНІ” ЗАВОЮВАЛИ “ЗОЛОТО” І “СРІБЛО”

У Луцьку відбувся тенісний “Кубок Волині”, на якому кам`янчани Данило Пікуш і Владислав Андреєв стали призерами в парному і одиночному розрядах.

На тенісних кортах луцького спортивного клубу “Олімпія”, 16 серпня завершився п`ятиденний тенісний турнір “Кубок Волині”. За нагороди змагалися 52 гравці віком до 14 років з 19 міст України. Кам`янське представляли тенісисти ДЮСШ № 3, вихованці тренера Михайла Шипунова брат і сестра Андреєви, Владислав та Дар`я, а також Архип Пікуш, з яким працює Сергій Козченко.

На старті одиночного розряду серед дівчат, Дар`я Андреєва виграла у Аріни Ручіної з Кропивницького 6:4, 6:3. Але вже наступний етап змагань їй не вдався. Даша поступилася Поліні Чепурній (Святопетрівське) 4:6, 5:7. А от нашим юнакам повезло більше. Хоча турнірна сітка звела їх вже в чвертьфіналі, де у важкому протистоянні сильнішим виявився Архип Пікуш – 6:0, 4:6, 10:6. Архип переміг і у півфіналі, де його суперником був Данило Шаповалов із Запоріжжя . Рахунок 6:3. 6:4. У фіналі Пікуш поступився Олегу Лещуху із Львова 5:7, 2:6 і став срібним призером.

В парному розряді Дар`я Андреєва грала разом з Аріною Ручіною. Після перемоги 1:6, 6:4, 10:6 над дуетом Поліна Чепурна/Анастасія Бубало (Луцьк), наші дівчата поступилися з рахунком 6(3):7, 0:6 майбутнім переможницям цього турніру парі Валерія Курочка (Харків)/Поліна Зінченко (Святопетрівське). Тріумфально провели парні змагання Пікуш і Андрєєв. Наші хлопці стали першими. На своєму шляху вони впевнено переграли київський дует Давид Яковер/Арсеній Пінчук – 6:2, 6:2, пройшли Лева Заінчковського (Львів) і Арсена Ільто (Мукачево) – 7:6(5), 6:4. А у фіналі в двох сетах з одинаковим рахунком 6:2 розібралися з херсонсько-львівською парою Демид Шутов/Олег Лещух.

За підсумками “Кубку Волині”, кам`янчани стали володарями золотих медалей в парному розряді, які отримали Владислав Андреєв і Архип Пікуш. Пікуш став ще й срібним призером в одиночці.