ТЕНІСИСТИ-КАМ`ЯНЧАНИ АРІАНА БАГБАЯ І АРХИП ПІКУШ СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ ТУРНІРУ “Ferrum Cup 1”

Кам`янчани Аріана Багбая і Архип Пікуш стали призерами тенісного турніру, який завершився 20 жовтня в Горішніх Плавнях.

Турнір другої категорії Федерації тенісу України “Ferrum Cup 1” проходив у місті Горішні Плавні 19-20 жовтня. На хардових кортах змагалися 57 юнаків та дівчат віком до 14 років з п`ятнадцяти міст України. Кам`янське представляли Аріана Багбая і Архип Пікуш. Вихованці тренера ДЮСШ № 3 Сергія Козченка на цьому турнірі стали призерами. Багбая (на фото) посіла перше місце, а Пікуш став другим.

Свій переможний шлях Аріана Багбая розпочала з “сухої” перемоги 6:0, 6:0 над Марією Тюріною з Кривого Рогу. В чвертьфіналі наша землячка виграла 6:1, 6:1 у Вікторії Траверсе (Софіївська Борщагівка). На наступному етапі кам`янчанка перемогла харків`янку Кіру Стаценко 6:1, 6:2. З аналогічним рахунком на користь Аріани закінчився і головний матч турніру з Анастасією Черкун із Запоріжжя.

Нелегкий шлях до фіналу серед юнаків пройшов Архип Пікуш. Про що говорять і результати зустрічей. Після 6:1, 6:0 над одеситом Тимуром Комаровим, Архип в подальшому попітнів у матчах проти Данила Шевченка з Рокитного – 5:7, 6:3, 10:6 і Кирила Траверсе (Софіївська Борщагівка) – 7:5, 6:7(3), 11:9. А у фіналі він поступився 1:6, 2:6 харків`янину Мирону Скакуну.