ІншеСпорт

ТЕНІСИСТКИ-КАМ`ЯНЧАНКИ АННА КУЗНЕЦОВА І МАРІЯ КОЧЕРЖЕНКО ЗДОБУЛИ ПУТІВКУ НА ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ (відео)

Змагаючись у відбірковому турнірі в Бухаресті (Румунія), кам`янчанки Марія Кочерженко та Анна Кузнецова здобули путівку на Чемпіонат Європи з тенісу серед дівчат G12.

На чотирьох літніх кортах Бухарестського клубу “Даймон”, з 25 по 28 липня проходив відбірковий турнір літнього тенісного Кубку Європи серед дівчат до 12 років. За дві путівки змагалися команди восьми країн, розділені на дві групи: “C” – Боснія та Герцеговина, Іспанія, Нідерланди, Україна; “D” – Польща, Румунія, Молдова, Кіпр. В складі української збірної грали вихованки тренера Сергія Козченка з Кам’янської ДЮСШ № 3 Анна Кузнецова і Марія Кочерженко (дівчата посідають дві верхні строчки в рейтингу України G12). Разом з ними честь України захищала львів`янка Анна Поздєєва. Наша команда провела напрочуд потужно зустрічі з суперницями у групі, вигравши всі матчі з рахунком 3:0. Всуху українки обіграли і  поляків, другу команду групи “А”. Україна і Румунія (переможець групи “А”) –  ці дві збірні поїдуть в серпні у Францію, де й відбудеться Чемпіонат Європи.

Потрібно нагадати, що в лютому нинішнього року, Анна Кузнецова і Марія Кочерженко разом з столичною тенісисткою Нікою Кошкаровою виграли срібні нагороди зимового Чемпіонату Європи, який відбувся у Великобританії.