ТЕНІСИСТКИ-КАМ`ЯНЧАНКИ АННА КУЗНЕЦОВА І МАРІЯ КОЧЕРЖЕНКО ВИГРАЛИ КУБОК ЄВРОПИ

Змагаючись в літньому Кубку Європи, кам`янчанки Марія Кочерженко та Анна Кузнецова стали володарками Кубку Старого Світу з тенісу серед дівчат G12.

В Аяччо (Франція), з 8 по 11 серпня проходив літній тенісний Кубок Європи серед дівчат до 12 років. За нагороди змагалися команди восьми країн, розділені на дві групи. В групі “А”, разом з Україною виступали колективи Естонії, Німеччини та Словаччини. В складі української збірної грали вихованки тренера Сергія Козченка з Кам’янської ДЮСШ № 3 Анна Кузнецова і Марія Кочерженко. Разом з ними честь України захищала львів`янка Анна Поздєєва (всі дівчата посідають три верхні строчки в рейтингу України G12). В нашій групі сталася цікава ситуація, коли команди набрали одинакову кількість очок. Україна стартувала з поразки від тенісисток Словаччини 1:2. А далі розігравшись, наші дівчата впевнено перемогли естонок 3:0 і німкень 2:1. І тільки за рахунок того, що Україна переграли всуху команду Естонії, їм вдалося посісти перше місце.

А у фіналі Україна обіграла сильну команду Хорватії (яка стала першою в групі “В”) з рахунком 2:1. Анна Кузнецова виграла зустрічі у Корани Барашич 6:2, 6:3, Марія Кочерженко у Анни Марії Ребіч 6:4, 6:4. І навіть програш наших тенісисток парі Корана Барашич/Анна Черовіч 2:6, 1:4, вже не завадив кам`янчанкам Анні Кузнецовій і Марії Кочерженко, львів`янці Анні Поздєєвій і капітану команди Ользі Ханюковій стати володарками літнього Кубку Європи.

Додамо, що в лютому нинішнього року, Анна Кузнецова і Марія Кочерженко разом з столичною тенісисткою Нікою Кошкаровою виграли срібні нагороди зимового Чемпіонату Європи, який відбувся у Великобританії.

Потрібно також нагадати, що в новій історії України тенісисти Кам`янського ніколи не ставали навіть призерами Європи. Тільки одного разу, ще в радянські часи (1973 рік), 14-річний Сергій Поспєлов, вихованець тренера Геогрія Шипунова, завоював “бронзу” Чемпіонату Європи.