ТЕНІСИСТКА-КАМ`ЯНЧАНКА АРІАНА БАГБАЯ ЗРОБИЛА ПОДАРУНОК НА СВІЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У ВИГЛЯДІ ДВОХ ЗОЛОТИХ НАГОРОД НА ТУРНІРІ В КИЄВІ

Змагаючись в столиці України на турнірі “Tennispark Open”, кам`янчанки Аріана Багбая і Марина Левадна вибороли дві золоті і одну срібну нагороди.

На кортах Київського парку “Муромець”, з 29 липня по 3 серпня проводився турнір вищої категорії “Tennispark Open” серед гравців до 14 років. За нагороди змагалися 74 спортсмени з 23 міст України. Кам`янське представляли вихованці тренері ДЮСШ № 3 Сергія Козченка (Аріана Багбая і Марина Левадна) та Михайла Шипунова (Андрєєви, Владислав і Дар`я). Брат і сестра Андрєєви вибули з турніру вже на першій стадії. А от Багбая та Левадна змагалися у фіналі як в парному, так і в одиночному розрядах.

Пара А.Багбая/М.Левадна зіграли досить потужно, зносячи на своєму шляху всіх суперниць. 6:0, 6:1 – з таким результатом дівчата виграли у пари В.Пінтова (Київ)/В.Траверсе (Софіївська Борщагівка). У чвертьфінальній зустрічі кам`янчанки переграли дует А.Форостяна (Черкаси)/А.Ручкіна (Кропивницький) – 6:4, 6:2. Сильнішими вони виявилися і в 1/2 фіналу, вигравши 6:2, 6:1 у пари А.Морозова (Київ)/П.Тетлова (Одеса). А у фіналі Аріана і Марина у досить важкому матчі переграли своїх давніх знаймих суперниць харків`янку М.Румянцеву та А. Черкун із Запоріжжя – 6:3, 7:5.

У фіналі одиночного розряду одноклубниці-кам`янчанки розбиралися між собою хто ж з них сильніша. Показавши зрілу та видовищну гру, перемогла Аріана Багбая (нижнє фото). Рахунок 6:2, 7:6(4). На шляху до вершини фіналістки по черзі обіграли своїх суперниць. Аріана Багбая – Н.Гаврилюк (Одеса) 6:4, 6:2; Є.Бардачову (Святопетрівське) 6:1, 6:0; Д.Орел (Боярка) 6:1, 6:1; А.Черкун (Запоріжжя) 6:2, 6:2. Марина Левадна – М.Грицанчук (Луцьк) 6:1, 6:0; М.Краліну (Святопетрівське) 6:0, 6:0; М.Кузнецову (Одеса) 6:0. 6:3; Є.Вілку (Одеса) 6:3, 6:2.

За підсумками турніру “Tennispark Open”, Аріана Багбая везе додому дві золоті медалі, які стали цінним подарунком на свій день народження (5 серпня ій виповниться тринадцять років). У Марини Левадної золота і срібна нагороди.

“Так, як турнір “Tennispark Open” по ренйтингу прирівнюється до Чемпіонату України (в обох категорія “А”), то Багбая  отримає 80 очків за перше місце в одиночному розряді, і 25 – за виграш в парі”, – прокоментував тренер Григорій Никифоров.