СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1607

Гирьовики металургійного коледжу присвятили перемогу у Спартакіаді серед учнів вузів І-ІІ рівнів 80-річчю свого навчального закладу. 18.02.2010. Верхнє фото.

Дню студента були присвячені змагання з гирьового спорту, організовані міським центром фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”. В спортзалі ВПТУ № 22 змагалися 60 студентів-гирьовиків. Суддівська колегія на чолі з В.П.Оксьомом визначила призерів і нагородила їх медалями і грамотами Центру “Спорт для всіх”. Переможцями у своїх вагових категоріях стали: до 60 кг – Дондик Богдан; до 70 кг – Височан Вадим; до 80 кг – Зайцев Сергій; до 90 кг – Складников Юрій. 17.11.2011.

У спортивному залі технологічного коледжу пройшов Кубок Дніпропетровської області з гирьового спорту у поштовху довгим циклом серед дорослих та юнаків, а також у ривку серед жінок та дівчат. У особисто-командних змаганнях взяли участь 58 спортсменів, які представляли 11 колективів. Вперше виступали на змаганнях такого рівня вихованці Сергія Руденка із ВПТУ № 22. 30.01.2015.

Найприємнішим моментом для спортсменів, як завжди, є нагородження. Медалі, грамоти, а гирьовикам, які посіли перші місця на Кубку Дніпропетровщини, ще й яскравокольорові плакати з логотипом змагань, вручав Григорій Третяк. Першими отримали нагороди дівчата. Чемпіонка України, вихованка Нікопольської районної ДЮСШ “Колос”, майстер спорту Мар’яна Бортник (тренер Г.Третяк) знову блиснула своїми успіхами. Як повідомила дівчина, вона лише вдруге виступала з гирями вагою 24 кг. “Вперше я працювала з 24-кілограмовими гирями восени минулого року. Тоді я стала срібною призеркою чемпіонату України серед дорослих. У Львові 79 разів вирвала гирю, а тут уже 105 разів. Взагалі складно переходити на новий формат виступів”, – розповідає Мар’яна. 30.01.2015.

В Кам`янському коледжі фізичного виховання пройшли змагання з гирьового спорту, які входять в залік спартакіади між вузами першого-другого рівня акредитації. Змагання проводилися з гирями вагою 24 кг за програмою двоборства: поштовх двох гир від грудей двома руками та ривок гирі почергово однією та другою рукою. Як повідомив головний суддя спартакіади Іван Якименко, призові місця між собою розіграли представники п`яти команд: господарі майданчика, комерційного технікуму та індустріального, металургійного і технологічного коледжів. Атлети виступали в восьми вагових категоріях (найкращі результати бралися по п`яти). Після підведення підсумків абсолютними переможцями стали гирьовики ККФВ, які виступали поза конкурсом. Перше місце вибороли атлети Придніпровського державного металургійного коледжу (на фото). 08.02.2018.