ПЕРША ПОРАЗКА ЛІДЕРА ФУТБОЛЬНОГО ЧЕМПІОНАТУ КАМ`ЯНСЬКОГО КОМАНДИ “СЕНАТОР” (фотоальбом)

Відбулися матчі другого етапу Чемпіонату Кам`янського з футболу в Лігах “А” та “Б”, в яких команда “Сенатор” вперше відчула присмак поразки.

На стадіоні “Надія”, 23 липня грали команд “ПМГУ Каметсталь” і “Союз-сталь”. Матч завершився, як і в першому колі з рахунком 2:2 (2:1). Після сольного проходу в штрафну, гол забив Макар Пометун. М`яч у відповідь провів капітан команди “ПМГУ Каметсталь” Дмитро Горохов. Кирило Яланбаев мав змогу вивести “Каметсталь” вперед, але невдало виконав 11-метровий штрафний удар. А от гравець суперників Владислав Кондратьєв свого шансу не прогаяв, забивши гол, так би мовити “в роздягальню”. В другому таймі після подачі кутового, м`яч головою у ворота “Союз-сталі” відправив Ігор Сягайло.

Наступного дня відбувся матч серед команд Ліги “А”, в якому “Золоті піски” грали з командою “Надія- Рапід”. Майже увесь перший тайм більш досвідчені гравці “Золотих пісків” провели на половині поля суперника. Але вихованці ДЮФШ “Надія” не тільки стримали натиск, а й відкрили на початку другого тайму рахунок. Відзначився 15-річний Данило Демченко. Цікаво, що і в першому матчі, який юні футболісти виграли у “золотих” 2:1, Данило забив два голи. І все-таки рахунок був зрівняний завдяки зусиллям Євгена Проненка, який вийшов на заміну. Отже, бойова нічия 1:1 і боротьба за медалі загострилася.

25 липня відбувся матч лідерів чемпіонату “Сенатор”-“Атлетик”. Гра була рівною, але удача посміхнулася “Атлетку”. Хоча рахунок відкрили “сенатори”, на 17 хвилині відзначився Єгор Кисельов.  Та Юрій Куцик (35) і Руслан Бабець (65) принесли перемогу “Атлетику”. А “Сенатор” вперше програв в цьому чемпіонаті.