КАМ`ЯНЧАНИН МАКСИМ ГОРОДНЮК СТАВ ПЕРЕМОЖЦЕМ КУБКУ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ З БОКСУ СЕРЕД ДОРОСЛИХ (відео)

Змагаючись у Відкритому Кубку Дніпропетровської області з боксу серед чоловіків та жінок, який відбувся 14 серпня у Кривому Розі, кам`янчанин Максим Городнюк став першим.

Криворізький спортивний клуб “КБ-75” став місцем проведення Відкритого Кубку Дніпропетровської області з боксу серед чоловіків та жінок 1984-2005 років народження. На ринг, крім місцевих бійців, виходили боксери з Дніпра, Нікополя, Кам`янського. Як повідомив тренер Кам`янської ДЮСШ № 1 Вадим Хамаза, наше місто представляли троє спортсменів. “Так, як боксували всього десять пар, то було проведено по одному поєдинку, – пояснює В.Хамаза. – У ваговій категорії до 54 кілограмів, мій вихованець Денис Проскура поступився своєму одноклубнику Максиму Городнюку, якого тренує Анатолій Румянцев. А Владислав Кравцов (тр. Іван Ляшенко) у вазі 63,5 кг поступився супернику з Дніпра. Боксери отримали медалі і дипломи, а переможці ще й красиві кубки”.

За підсумками змагань, Кам`янське посіло друге загальнокомандне місце, обійшовши Нікополь. А першими стали боксери з обласного центру.