ІВАН СТЕФАНСЬКИЙ З КАМ`ЯНСЬКОГО ЗДОБУВ ПУТІВКУ НА ЧЕМПІОНАТ СВІТУ З ГРЕКО-РИМСЬКОЇ БОРОТЬБИ

Змагаючись на Всеукраїнському турнірі памʼяті Є.В.Ворка у Тернополі, борець-кам`янчанин Іван Стефанський посів перше місце і здобув путівку на Чемпіонат світу.

В Тернополі, 26-28 липня відбувся XI Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед спортсменів до двадцяти років, присвячений пам`яті президента федерації греко-римської боротьби Тернопільської області Євгена Володимировича Ворка. Н двох килимах фізкультурно-оздоровчого комплексу свою майстерність борці демонстрували в десяти вагових категоріях (від 55 до 130 кілограмів).

Золоту медаль у ваговій категорії до 55 кг виборов кам`янчанин Іван Стефанський, який у фіналі переміг Богдана Різниченка з Полтавщини. А так, як цей турнір був відбірковим, то вихованець тренера Юрія Никитенка (ДЮСШ № 3) здобув ще й путівку на Чемпіонат світу, який відбудеться в Іспанії.

Нагадаємо, що Іван Стефанський став п`ятим у Кубку України серед дорослих, який проводився в Черкасах 20-21 липня.