ДВІ МЕДАЛІ КАМ`ЯНЧАНКИ ТЕТЯНИ АФАНАСЬЄВОЇ НА ЗМАГАННЯХ З ПЛАВАННЯ У ФРАНЦІЇ

Спортсменка з Кам`янського Тетяна Афанасьєва минулого тижня двічі піднімалася на п`єдестал пошани під час регіональних змагань з плавання у Франції.

У французському місті Лаваль, 30 червня відбулися регіональні змагання з плавання. Представниця місцевого спортивного клубу “Stade Lavallois Natation” Тетяна Афанасьєва посіла два призові місця. Золоту медаль кам`янчанка, яка захищає вже два роки честь цього клубу, виборола на стометрівці брасом. А на дистанції 400 метрів вільним стилем, вона стала срібною призеркою.

“З 16 по 21 липня буду приймати участь у відкритому Чемпіонаті Франції”, – повідомляє Тетяна Афанасьєва.

Потрібно нагадати, що 15-річна вихованка тренера Дмитра Краєвського (перша тренерка Людмила Литвиненко) із Кам`янської ДЮСШ № 5 Тетяна Афанасьєва ввійшла в вісімку найсильніших плавчинь Франції на Чемпіонаті країни, який відбувся в червні.