Інше

ДВІ КАМ`ЯНЧАНКИ СТАЛИ ПРИЗЕРКАМИ ЄВРОТУРНІРУ

Перше та друге місця посіли тенісистки-кам`янчанки Марія Кочерженко і Анна Кузнецова на міжнародному турнірі, що пройшов у Словаччині.

У словацькому місті Гуменне, з 4 по 9 червня проходив міжнародний тенісний турнір першої категорії “1st Alibaba Cup”. На ґрунтових кортах “Гуменне”, окрім господарів, виступали спортсмени з Австралії, Болгарії, Данії, Ізраїлю, Іспанії, Італії, Казахстану, Китаю, Латвії, Литви, Марокко, Нідерландів, Польщі, Румунії, Угорщини, України, Франції, Японії. Серед гравців до 12 років змагалися і дві вихованки тренера Сергія Козченка з Кам`янської ДЮСШ № 3 – Марія Кочерженко та Анна Кузнецова. Наші тенісистки порадували як грою, так і результатами. Тріумфально для дівчат завершився одиночний турнір. Перше місце посіла Марія Кочерженко, другою стала Анна Кузнецова. Аня була першою також у парному розряді.

По ходу одиночного турніру, Марія Кочерженко обіграла Аделу Горну (Словаччина) – 6:2, 6:0 і її співвітчизницю Тамару Фіалову – 6:0, 6:0; виграла у Нога Бар Шалом з Ізраїлю – 6:4, 6:2 і у японки Сато – 6:3, 3:6, 6:2. Анна Кузнецова була сильнішою у протистоянні з господарками турніру. Вона переграла з одинаковим рахунком 6:0, 6:0 Наталію Меган Мінічову і Елу Мойзісову, а також Єву Марію Булай (Румунія) – 6:4, 6:4. У фіналі, Кочерженко виграла 5:7, 6:1, 6:0 у Кузнецової.

В парному розряді Марія Кочерженко разом з Сато (Японія) обіграли 6:0, 6:0 словацький дут Барбара Бересова/Наталія Меган Мінічова. Але на наступному етапі вони не змогли здолати опір дуету А.Кузнецова/Є.М.Булай – 7:6(4), 1:6, 10:8. В свою чергу Аня і Єва переграли з рахунком 6:3, 6:2 пару зі Словаччини Аліса Белічакова/Яна Керсакова. У головному матчі українсько-румунська пара перемогла дует Джулія Лучетті (Італія)/Леа Сабовчікова (Словаччина) з рахунком 6:7(6), 6:3, 10:7.

Потрібно нагадати, що А.Кузнецова і М.Кочерженко в травні стали срібною і бронзовою призерками міжнародного турніру “Daimon Tenis Club” в Бухаресті (Румунія), а в лютому вони виграли срібні медалі Чемпіонату Європи з тенісу G12 (Великобританія).