БОКСЕР З КАМ`ЯНСЬКОГО ВЛАДИСЛАВ ШТИРХУН СТАВ БРОНЗОВИМ ПРИЗЕРОМ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ

Владислав Штирхун з Кам’янського став бронзовим призером чемпіонату України з боксу, що завершився 3 червня в Боянах (Чернівецька область).

На рингу гірськолижного комплексу “Сонячна долина” в селі Бояни (Чернівецька область), з 27 травня по 3 червня проводився Чемпіонат України з боксу серед юнаків та дівчат, присвячений Військово-Повітряним Силам України. Змагалися понад три сотні бійців 2010/2011 років народження з усіх регіонів країни. Вагомим стимулом для переможців були путівки на Чемпіонат Європи в Боснію і Герцеговину. Як розповів тренер-кам’янчанин Валерій Шульга, за нагороди в складі збірної Дніпропетровської області билися його підопічний Владислав Штирхун, а також Софія Лапшик і Макар Гнатенко, вихованці Геннадія Молокова з ДЮСШ № 1.

“Влад змагався у ваговій категороії 63 кг, – говорить тренер В.Шульга. – Хлопець провів три поєдинки. Після перемог над суперниками із Хмельницької і Житомирської областей, у півфіналі він, на жаль, поступився своєму візаві з Чернігівщини”.

Потрібно нагадати, що восьмикласник Кам`янського ліцея № 25 Владислав Штирхун тренується на постійній основі в Будинку дитячої творчості (БДТ) у Валерія Шульги, і додатково — у Дніпрі в приватному клубі під керівництвом Сергія Матюкевича.

До речі, честь Дніпропетровщини на Чемпіонаті України захищали 40 боксерів (21 юнак і 19 дівчат). Збірна нашої області в командному заліку посіла друге місце, виборовши загалом 17 медалей (6+1+10).