КАМ`ЯНСЬКІ ТРИАТЛЕТИ В ДВОХ ЗМАГАННЯХ ВИБОРОЛИ ШІСТЬ НАГОРОД (фотоальбом)

Минулі вихідні (17-18 серпня), вихованці Кам`янської ДЮСШ № 5 прийняли участь в двох змаганнях: відкритій першості Жовтих Вод з кросового триатлону та в змаганнях з акватлону в місті Дніпро, де посіли шість призових місць.

На старт змагань в Жовтих Водах вийшло 86 спортсменів з восьми міст України. Кам’янське представляли шестеро спортсменів – вихованці тренерів Геннадія Коломоця, Інни Краєвської та Юрія Макогонова. Як повідомив Ю.Макогонов, в індивідуальному заліку виступали Софія Терещенко, Євгеній Коркодим, Крістіна Бєлоусова, а Анастасія Головко, Данило Гордієнко та Дмитро Сєліванов стартували в складі естафетної команди “Тритон”. “Траса змагань складалась з трьох етапів: плавального – 750 метрів (2 кола по 325 метрів), велосипедного – 15 км (3 кола по 5 км по пересіченій місцевості) та бігового – одне коло 5 км, – розповідає Юрій Макогонов, – Вихованці ДЮСШ № 5 блискуче справилися з завданням, подолавши складну дистанцію та вибороли золоті медалі. Відзначилися Крістіна Бєлоусова в категорії “жінки 18–35 років”, Софія Терещенко і Євгеній Коркодим серед дівчат та юнаків 13-17 років. Естафетна команда “Тритон”: Настя Головко (плавальний етап), Данило Гордієнко (велосипедний) та Дмитро Сєліванов (біговий) в напруженій боротьбі з запорізькими командами “TriSport-1” та “TriSport-2″, вибороли перше місце з результатом 1:15,59”. Таким чином кам’янські триатлети завоювали три золоті медалі в особистому заліку та один золотий комплект в естафетній гонці. Наморені та щасливі повернулись юні спортсмени ввечері в рідне Кам’янське.

А вже наступного ранку їх чекав черговий старт – змагання з акватлону в місті Дніпро, організовані спортивним клубом “Start Dnipro”. “Очікуючи спекотну погоду, організатори змагань вже о сьомій ранку почали реєстрацію та маркування спортсменів, – продовжує розповідати Ю.Макогонов. – Зауважимо, на другий день змагань сил вистачило тільки у дівчат. Хлопці, виклавшись до останнього в крос-триатлоні, плавно перемістилися в групу підтримки, делегувавши право боротися за медалі “слабому полу”. Загалом на старт акватлону вийшло 36 спортсменів. Учасники наймолодшої категорії 13–17 років долали 500 метрів плавального етапу і 2,5 км бігового. Саме в цій категорії стартували вихованки ДЮСШ № 5 Софія Терещенко та Анастасія Головко. Доречі, Насті, як наймолодшій учасниці акватлону, організатори надали особовий допуск, адже на момент старту їй було лише 12 років. Не дивлячись на вік та мінімальний досвід плавання на відкритій воді, дівчина дуже гарно подолала дистанції плавального та бігового етапів, зовсім трішки не дотягнувши до п’єдесталу пошани, посівши четверте місце в своїй категорії. А бронзову медаль завоювала Софія Терещенко, яка поступилася Насті на плавальному етапі, але дуже впевнено подолавши біговий сегмент. Ще одна вихованка ДЮСШ № 5, досвідчена Крістіна Бєлоусова в лідируючій групі поряд з чоловіками закінчила плавальний етап, але трішки просіла на біговій дистанції (мабуть далася взнаки втома після крос-триатлону), і в результаті стала другою”.

В підсумку, кам’янські спортсмени за два змагальних дні зібрали гарний урожай нагород – чотири золотих, та по одній срібній і бронзовій медалі.

“Від імені федерації триатлону Кам`янського та спортсменів ДЮСШ № 5 велика подяка адміністрації торгівельно-виробничої фірми “Тритон”, яка вже не вперше підставляє плече допомоги юним спортсменам. Ну і звичайно, головний спонсор нашого спокійного життя, тренувань та змагань, навчання та відпочинку – Збройні Сили України. Доземний уклін всім нашим захисникам за можливість жити, вільно дихати, тренуватись та змагатись!”, – говорить Юрій Макогонов.