СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 78

Бокс 2016 рік

17 вересня 2016 року в ДЮСШ № 1 завершився триденний чемпіонат Кам`янського з боксу. У боях взяли участь 97 боксерів вікового діапазону 2004-1999 років народження. Найцікавіші бої пройшли серед боксерів старшого віку. Причому останніх кілька поєдинків завершувалися технічними нокаутами. Верхнє фото.

Подготовка к старту велогонки ДЮСШ № 4 1986 г

Підготовка до старту велогонки в ДЮСШ № 4. 1986 рік.

Сталь-дніпро-2

Зачекалися, скажімо так, дніпродзержинські вболівальники офіційних ігор за участю їхньої улюбленої команди. 10 червня на перший матч нового сезону 2011/2012 років “Сталь” провела на домашньому стадіоні. Гравці “Сталі” на поле вийшли в новій жовто-чорній формі.Після дубля, Алієв увійшов в число кращих бомбардирів першого туру, а “Сталь” здобула перемогу в матчі.

Баскетбол ДніпроАзот-Говерла

Нарешті баскетболісти “ДніпроАЗОТу” здобули довгоочікувану домашню перемогу. На паркеті Палацу тенісу ім. М.Аношкіна грали чисто українські склади команд “ДніпроАЗОТ” та івано-франківської “Говерли”. Після першої чверті на табло світилися цифри 18:13. На велику перерву команди пішли за рахунку 42:20. В кінечному результаті “ДніпроАЗОТ” здобув перемогу з рахунком 82:58 (18:13, 24:7, 24:18, 16:20). 23.03.2014.

Трунов в Дніпропетровську

У Дніпропетровську 7 травня 2016 року завершився триденний Кубок України з веслування на байдарках і каное, присвячений пам’яті Юлії Рябчинської. Ігор Трунов, який вчиться в Дніпропетровській школі вищої спортивної майстерності, в першому фіналі з результатом 36,84 сек. став переможцем на дистанції 200 метрів в байдарці-одиночці.