Спорт

СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 60

Вторая справа Зайчук

Перший етап зимового термокубка з велокросу Dnepr Winter Cross CUP, який проводився в Молодіжному парку Дніпропетровська, зібрав 70 учасників. Дніпродзержинськ представляли 10 велогонщиків (7 чоловіків і 3 дівчини). Переможцями у своїх вікових категоріях стали Павло Кашуба (до 30 років) і Юрій Макогонов (майстри 40+), які подолали сім і шість трикілометрових кіл відповідно за півтори години, а також 54 хвилини 35 секунд. У дівчат друге місце зайняла Валерія Зайчук. Лєра проїхала 12 кілометрів, показавши результат 44 хвилини 57 секунд. Треба відзначити дебют 16-річного Андрія Будурацкого. Хлопець виступав у категорії до 30 років і серед 32 спортсменів став п’ятим, поступившись переможцю, своєму земляку Павлу Кашубі 3 хвилини 25 секунд. Верхнє фото. 28.12.2015.

Акробати, вихованці Хайманова

На базі Київського СК “Спартак” з 22 по 27 квітня 2015 року проводилися паралельно чемпіонат України та всеукраїнські змагання пам’яті Костянтина Венгеля зі стрибків на акробатичній доріжці. У змаганнях взяли участь 160 спортсменів з дев’яти областей країни. Наше місто представляли дев’ять спортсменів. З них четвірка вихованців Ірини Крупій, Сергія Савенкова і Віктора Хайманова потрапили до фінальної частини змагань. Перша команда Дніпропетровської області стала бронзовим призером. В її складі виступав і наші спортсмени Денис Комаренко, Максим Коченко, Катерина Лісогор. В фінальних змаганнях у багатоборстві Тимофій Малюк став бронзовим призером чемпіонату, а Олег Босов срібним призером всеукраїнських змагань.

За 1 место награждается команда индустриального колледжа

У залі настільного тенісу металургійного коледжу пройшов перший кубок голови Заводського райвиконкому зі спортивної аеробіки серед навчальних закладів Заводського району. На паркеті свою майстерність під запальні ритми показували команди металургійного та індустріального коледжів, медичного училища, комерційного технікуму, вищого професійного училища № 22 (ДВПУ) і Дніпродзержинського центру підготовки та переподгтовкі робітничих кадрів (ДЦППРК). Перемогли дівчата індустріального коледжу. Капітан команди Ольга Рашун зі своїми колегами Анастасією Адушкіною, Альоною Івановою, Ганною Майоровою, Тетяною Радько, Дариною Худенко, Катериною Усенко, Оленою Румянцевою і тренером, майстром спорту з художньої гімнастики Яною Сергієнко, під бурхливі овації уболівальників отримали з рук Тетяни Синицької красивий великий кубок. 15.11.2011.

Буклет XIV молодіжного ЧЄ з шашок

Буклет, випущений в честь проведення в Дніпродзержинську з 31 липня по 7 серпня 2012 року молодіжного чемпіонату Європи з шашок-100.

Морозов и Левченко

У Цюрупинську відбувся перший етап чемпіонату України з мотокросу. Вихованець дніпродзержинської школи мотоспорту майстер спорту України Сергій Левченко серед двадцяти восьми учасників став третім. Він виступав в класі мотоциклів МХ2. Тренер С.Левченка, чемпіон Європи Роман Морозов, змагався серед мотокросменів в класі машин МХ1. Роман створив свою команду” Morozov team “, яка офіційно була відкрита 13 березня і знаходиться в Києві. Перший етап чемпіонату країни став для них дебютним. В загальнокомандному заліку “Morozov team” стала другою. 23.03.2016.