Спорт

СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 59

Карате Захарченко

2-4 травня 2008 року в Києві пройшов фінал Кубка світу з карате-до стилю шотокан, приурочений 77-річчю великому Майстрові сучасності Хіроказу Каназава. Паралельно відбувся і навчальний семінар, в якому взяли участь майстри з Японії Х.Каназава (найвищий, 10 дан), А.Асано (9 дан), Т.Мурокамі (6 дан). Змагання зібрали найкращих спортсменів з 23 країн світу в різних вікових групах та вагових категоріях і проводилися в різних розділах – ката, куміте, ен-бу. Наш земляк, заслужений тренер України з карате-до, володар 5 дана Олександр Захарченко завоював золоту медаль в розділі “командне куміте” і бронзову в “особистому куміте”. Крайній зліва на верхньому фото.

Телятник, Сердюк и Ковач

В Орджонікідзе в перший день весни 2014 року відбувся чемпіонат Дніпропетровської області з тайського боксу. Володимир Телятников і Януш Ковач, вихованці тренера Сергія Миколайовича Сердюка (СК “Гольфстрім”) стали чемпіонами.

Запрошення на боксерський турнір памяті О Янченка 1999

Запрошення на боксерський турнір памяті Олександра Олександровича Янченка. 1999 рік.

Ляденко Олег президент AIDA-Украина слева

У басейні “МіКомп” 7-8 червня 2008 року відбувся перший відкритий Кубок України з фрідайвінгу. У змаганнях взяли участь 16 спортсменів, які представляли Київ, Дніпропетровськ, Миколаїв, Харків, Кривий Ріг та Дніпродзержинськ. Змагання проводилися з трьох дисциплін: динамічне апное в ластах і без ласт, а також статичне апное.Другий результат у динаміці в ластах показав дніпродзержинець Роман Перевязко – 133 метра, що на 3 метри далі ніж він показав в березні місяці на Першому Кубку України в Кривому Розі. У загальному заліку Роман теж став другим і отримав з рук президента Міжнародної федерації фрідайвінга (AIDA) Білла Стромберга (Швеція) срібні кубок і медаль. Високу оцінку проведенню змагань поставив президент фрідайвінга України Олег Ляденко (на фото зліва).

Луценко первая

Два останніх січневих дня 2015 року в ДЮСШ № 4 проходив Кубок області з художньої гімнастики серед майстрів і кандидатів у майстри спорту.Свою майстерність демонстрували 76 “камеесниць” і 49 майстрів спорту. Гімнастки Дніпропетровської СДЮШОР зайняли весь п’єдестал пошани. А перемогу здобула Катя Луценко, колишня вихованка тренера “Дзержинки” Лариси Фрадкіної.