Спорт

ХАРКІВ`ЯНИ – ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ З ВОДНОГО ПОЛО

147868366755555555555555555555

В басейні “МіКомп” міста Кам`янське сьогодні пройдуть заключні зустрічі третього фінального туру чемпіонату України серед юніорів 2000 р.н. та молодше з водного поло. Але незалежно від них, переможцем стала перша збірна команда Харківської області.

Підопічні Сергія Колточихіна та Дмитра Гуренка ще 8 листопада вирішили цю справу на свою користь. Тоді, вони в очній зустрічі із ще одним претендентом на чемпіонський титул, командою ЛУФК із Львова, були сильнішими 7:5. Програючи після другого періоду два м’ячі – 3:5, харків’яни не здалися і проявили справжній бійцівський характер. Як повідомляє sportevents.kharkiv.ua, вони спочатку в третьому періоді скоротили відставання від суперника, а в останньому періоді переломили хід матчу на свою користь. Два вирішальні голи забив Микита Бажинов, який являється ще й гравцем дорослої команди “Слобожанець”. На початку останної семихвилинки Микита зрівняв рахунок, а вже за хвилину вивів свою команду вперед – 6:5. Капітан команди Олександр Остапенко, який також незабаром поповнить лави “Слобожанця”, за кілька секунд до закінчення матчу ще збільшив перевагу – 7:5. Загалом, голи на рахунку Микити Бажинова (2), Олександра Остапенка (2), Дениса Удовенка (1) та ще одного новачка “Слобожанця” Олександра Бакшенова (2). Треба віддати належне і голкіперу команди Владиславу Без`язичному (також гравець “Слобожанця”), який надійно захищав ворота.
Сьогодні вирішиться доля третього місця, на яке претендують колективи із Маріуполя і Одеси. До речі, вони це питання будуть вирішувати в очній зустрічі, яка розпочнеться о 8:30.